IQOS Iluma Modelleri IQLUMA sitesi ürün kategorisi. Iluma, Iluma Prime ve One Modelleri özel renk seçenekleri ile sitemizde. Kapıda ödeme imkanı, hızlı teslimat ve İstanbul içi aynı gün motorlu kurye ile gönderi imkanı ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

3.600,00
3.600,00
5.250,00
5.250,00
5.250,00
2.400,00

IQOS ILUMA cihaz modeli, öncü ısıtma teknolojisi ile tasarlanmış tütün bazlı bir üründür. Bu yenilikçi cihaz, tütünü ışıkla ısıtarak aerosol üretir ve bu da geleneksel sigaralara kıyasla daha az zararlı kimyasal ve katran içermesini sağlar. IQOS ILUMA, kullanıcılara tütün tadını ve nikotin tatminini sunarken aynı zamanda duman yerine aerosol üretir, böylece çevreye ve çevrede bulunan kişilere rahatsızlık vermez. Akıllıca tasarlanmışdır, ergonomik ve şık bir tasarıma sahiptir.

IQOS ILUMA ayrıca, dokunmatik teknolojiye sahip kullanımı kolay bir arayüz sunar ve hızlı bir şekilde şarj olabilen bir batarya ile gelir.

Bu ürün, modern yaşam tarzına uygun olarak tasarlanmış ve kullanıcı deneyimini ön planda tutarak geliştirilmiştir. Ayrıca, ILUMA ile uyumlu çeşitli aksesuarlar da mevcuttur, bu da kullanıcıların cihazlarını kişiselleştirmelerine olanak tanır.

IQOS ILUMA, sigara içenlerin sağlıklı bir yaşam tarzına geçişinde ve sigarayı bırakma sürecinde etkili bir alternatif olarak düşünülebilir. Bu ürün sayesinde tütünün keyfini çıkarırken zararlı maddelerden kaçınmak mümkün hale gelir. 

Sohbete Başla
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabilirim?